نتایج کنکور قدیم

دانشگاه صنعتی شریف

لیست قبولی های دانشگاه شریف
محمدعلی نایب کبیر مهندسی دریا
فرید فتوحی مهندسی کامپیوتر
شهاب الدین زحمتکش مهندسی دریا
مهدی برازنده مهندسی هوافضا
ابوالفضل شهسواری مهندسی عمران
محمدابراهیم واعظی مهندسی مواد
محمدعرفان ایرانی اصل مهندسی مواد
محمدمهدی صفروند مهندسی نفت
کوشا گنبدی مهندسی عمران
سیاوش ابوذرخانی فرد شیمی
بهنام اسماعیلی مهندسی مواد
فرهاد یعقوبی مهندسی مواد
شایان یوسفی علوم کامپیوتر
علیرضا خوش زبان شیمی
امیرحسین اعلم الهدی مهندسی کامپیوتر
محمدصادق پرنیانی علوم کامپیوتر
سید مهدی حسینی مهندسی کامپیوتر
سعید بدری ریاضیات
سعید تنورسازی مهندسی مواد
سید محمد حسینی مهندسی برق
مصطفی داودپور مهندسی هوافضا
قادر غفارزاده مهندسی برق
سروش میرکیانی مهندسی مواد
پویا واعظی مهندسی شیمی
مهدی جوانمرد ریاضیات

دانشگاه تهران

لیست قبولی های دانشگاه تهران
مهدی اصابتی مهندسی مواد
سید مصطفی کاظمی مهندسی کامپیوتر
محمدحسن زارع مهندسی مکانیک
عرفان حسینی مهندسی برق
علیرضا اشرفی مهندسی برق
سپهر مرادی حقوق
محمدجواد حاجی آقایی مهندسی کشاورزی
علیرضا بزرگ چنانی مهندسی مکانیک
امیر خراسانی مهندسی کشاورزی
اشکان صالحی مهندسی مواد
مصطفی عباسی مهندسی صنایع
محمد قانع مهندسی کامپیوتر
یوسف مرادی پور مهندسی مواد
میلاد اصابتی فیزیک
محمدرضا خرّم تبریزی مهندسی کشاورزی
میلاد کیان مهر مهندسی کامپیوتر
مهرداد مرندی فیزیک
احمد قاسمی مهندسی کشاورزی
پوریا خدّام خراسانی مهندسی مکانیک
سامان خسروی مهندسی مکانیک
محمد امین پورمند مهندسی کامپیوتر

دانشگاه علم و صنعت

لیست قبولی های دانشگاه علم و صنعت
محمدرضا جعفری مهندسی مکانیک
امیررضا آمیریان مهندسی مواد
مهدی روحانی مهندسی صنایع
محمد زهره وند مهندسی مواد
ولی اله قلی زاده مهندسی شیمی
امیر جباری مهندسی مواد
شهرام ناجی زواره مهندسی مواد

دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه امیرکبیر
امیرحسین علیپور مهندسی دریا
علی مهرابی مهندسی کامپیوتر
صدرا حبیبی مهندسی عمران
سید حسین قانعی مهندسی عمران
احسان احسانی منش مهندسی نساجی
محمدرضا سبحانی ریاضیات
احمدرضا لاچین فیزیک
پویان اژدری مهندسی معدن
علی کابلی مهندسی انرژی
علیرضا برجی مهندسی شیمی
احسان شریعتی مهندسی کامپیوتر
هادی شهبازی مهندسی مکانیک
احمد محمدیانی مهندسی مکانیک
بهرام رضوانی مهندسی عمران
دانیال دلاوری مهندسی عمران
محمدجواد مرادی مهندسی عمران
محمدجواد مرادی مهندسی عمران
مهدی محمدی علوم کامپیوتر
سهند جمالیان ریاضیات
رضا قنبری علوم کامپیوتر
روزبه طالبی مهندسی کامپیوتر
رامتین باقری مهندسی کامپیوتر
امیر تک روستا مهندسی کامپیوتر
پوریا غفاری مهندسی مواد
محمدعلی محدّث مجتهدی مهندسی کامپیوتر
یاسر عباسی ریاضیات

دانشگاه شهید بهشتی و طباطبایی

لیست قبولی های دانشگاه شهید بهشتی و طباطبایی
متین علیپور مهندسی صنایع
رضا نصیری مهندسی برق
علیرضا توکلی مهندسی برق
سیاوش خسروی فرد ایمنی صنعتی
محمدرضا یاری علوم کامپیوتر
میلاد یاوری مدیریت مالی
امیرحسین فرجی مهندسی برق
علیرضا قنادی مهندسی برق
مهدی بهاری مدیریت گردشگری
محمد قلیچ خانی مدیریت بیمه اکو
مهدی قربانیان علوم اقتصادی
امیرحسین شهسواری مدیریت مالی
محمدمهدی جوادیار علوم اقتصادی

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

لیست قبولی های دانشگاه خواجه نصیرالدین و هوانوردی
کیارش بزرگمهر مهندسی مکانیک
حمیدرضا خدایی مهندسی عمران
حسام نعمتی مهندسی عمران نقشه برداری
کیاوش زارع پور مهندسی هوافضا
مهدی رضائیان مهندسی هوافضا
امیررضا ثنائی آزاد مهندسی برق
سید محمدحسین سرفیروزآبادی مهندسی برق
علی تربتی نیا مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

دانشگاه شاهد و رجایی

لیست قبولی های دانشگاه شاهد و رجایی
محمد قنبریان شاهد مهندسی برق
محمدعادل کرمانی شاهد مهندسی عمران
مهدی خانی رجایی مهندسی مواد
محمدرضا قادری رجایی مهندسی برق
احمد قاسمی شاهد علوم کامپیوتر
امیرحسین اقبالی شاهد ریاضیات
علی دشتی شاهد علوم کامپیوتر
رامین سلمانی شاهد علوم کامپیوتر
سامان مردی فرد شاهد ریاضیات
امیرحسین رمضانی شاهد مهندسی برق
علی فدایی فرد شاهد مهندسی کامپیوتر

دانشگاه خوارزمی

لیست قبولی های دانشگاه خوارزمی
امیرصاحب اکبری مهندسی عمران
علی رحمتی مهندسی عمران
محمدرضا ترحمی مهندسی صنایع
بهزاد رضوانی مهندسی کامپیوتر
علی بنائی علوم کامپیوتر
نیما بهمرام مهندسی کامپیوتر
امیر ظفردعاگو مهندسی عمران
آرمین علی اکبر مهندسی کامپیوتر
محمدجواد عیّوقی مهندسی عمران
علی محبوبی علوم کامپیوتر
محمدحسین محمدی مهندسی عمران
سهراب ابوذرخانی فرد علوم کامپیوتر
سجاد اسدی علوم کامپیوتر
سید مهدی یار حسینی علوم کامپیوتر
سعید رحمانی مهندسی کامپیوتر
محمد شاهرخی علوم کامپیوتر
علیرضا گرشاسبی حسابداری