کلاسهای فوق برنامه

کلاس آموزش فتوشاپ

برای ساخت تراکت، بروشور یا خبرنامه های ایمیل ، برای بهینه سازی و روتوش تصاویر ، نیاز به یادگیری PHOTOSHOP دارید. حتی اگر مبتدی هستید و هیچ دانشی در مورد طراحی گرافیکی ندارید، می توانید فتوشاپ را یاد بگیرید. در حالی که آموزش PHOTOSHOP می تواند فرصت های شغلی شما را افزایش دهد ، همچنین می تواند مهارت های مفید یاد بگیرید. از فتوشاپ میتوانید برای روتوش تصاویر، ایجاد ترکیبات با افزودن متن و گرافیک، و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید. با یادگیری فتوشاپ شما همچنین می توانید یک سرگرمی جذاب برای پروژه های خلاقانه خود داشته باشید ، اگر در یک وب سایت کار می کنید و یا طراح گرافیک هستید و یا حتی از فتوشاپ برای اشتراک تصاویر در شبکه های اجتماعی استفاده می کنید PHOTOSHOP یک ابزار تجاری قدرتمند است ، اما جنبه های سرگرم کننده ای نیز دارد.

کلاس فوق برنامه آموزش فتوشاپ توسط آقای سید علیرضا متولیان در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف
کلاس فوق برنامه آموزش فتوشاپ توسط آقای سید علیرضا متولیان در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف
کلاس فوق برنامه آموزش HTML WordPress دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

کلاس آموزش HTML و WordPress 

اولین قدم شروع طراحی وبسایت، آموزش HTML هست. HTML یه زبان نشانه گذاری هست که با کمک اون میتونی تگ هایی بنویسی تا سایت رو روی اون تگ ها پیاده کنی. همونجوری که هیچ موجودی نمیتونه بدون اسکلت زندگی کنه، هیچ وبسایتی هم نمیتونه بدون HTML لود بشه. با یادگیری HTML خیلی راحت و قشنگ میتونی یه اسکلت سفت و سخت برای وبسایتت درست کنی. وردپرس (WORDPRESS) یکی از بهترین پلتفرم های منبع باز است. محبوبیت زیاد آن به دلیل سیستم مدیریت محتوای (CMS) ساده و انعطاف پذیری است که استفاده از آن را برای کاربر بسیار آسان تر کرده است. با وردپرس نیازی به کدنویسی برای ساخت وب سایت خود ندارید.

کلاس فوق برنامه آموزش وردپرس و html دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

آموزش برنامه نویسی کامپیوتر

برنامه نویسی کامپیوتر یا Computer Programming، یکی از مهم ترین مباحث اساسی مطرح شده در علوم کامپیوتر و از جمله مباحث کاربردی مورد استفاده در حوزه های مختلف مهندسی و علوم پایه است. با توجه به اهمیت و کاربرد گسترده ای که موضوع برنامه نویسی دارد، یکی از مهم ترین قابلیت های مورد نیاز برای هر فرد متخصص، در حداقل ترین حالت، آشنایی با مبانی برنامه نویسی است؛ اگر مهارت برنامه نویسی را به عنوان یکی از لوازم کاری ضروری برای افراد در نظر نگیریم.

کلاس تابستانی آموزش برنامه نویسی در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف
کلاس تابستانی آموزش خوشنویسی در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

آموزش خوشنویسی

نوشتن در زندگی همه افراد جزء جدانشدنی است. بسیاری از افراد داشتن دست خط زیبا را نشانه تحصیلات عالیه و سطح بالای سواد می دانند. به این معنا که تصور می کنند افرادی که مطالعه بالایی دارند و به طور مداوم در حال نوشتن دانسته های خود هستند، از دست خط زیباتری برخوردارند. به عبارت دیگر، نوشتن مداوم موجب تمرین دست خط می شود. بنابراین پس از مدتی به طور خودکار خط آنها زیبا می شود. اما این تنها یک نظریه است و اگر بخواهیم به طور علمی به این قضیه نگاه کنیم، هیچ گاه زیاد نوشتن با زیبایی خط ارتباطی نداشته است.

آموزش تعمیر لوازم منزل

امروزه وسایل خانگی به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر پیدا می کنند. وسایل منزل عموما به خاطر شکستگی, فرسودگی قطعه و ضربه خوردن نیاز به تعمیرات دوره ای پیدا می کنند و از طرفی وسیله ای که دارای آسیبی هر چند جزئی هم باشد, برای جلوگیری از تحمیل بیشتر هزینه و همچنین حفظ سلامتی اشخاصی که با آن وسیله کار می کنند حتما باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد که این مورد خود اهمیت آموزش تعمیرات لوازم خانگی به عنوان یک سرمایه گذاری برای ورود به بازار کار شغلی که آینده روشن و درآمد بالایی دارد را نشان می دهد.

کلاس تابستانی آموزش تعمیر لوازم منزل در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف
آموزش سواد رسانه در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

آموزش سواد رسانه ای

آموزش سواد رسانه‌ای برای همه سنین از کودک تا بزرگسال ضرورت دارد. به عنوان مثال یک فرد بزرگسال در برابر تبلیغات ماهواره‌ای یا آگهی‌های بازرگانی به راحتی فریب قرص‌های لاغری و‌… را می‌خورد یا ممکن است برخی برنامه‌ها و تبلیغات ماهواره‌ای محتوای مناسبی برای نوجوانان نداشته باشند و نوجوان با مسائلی که مطابق با سن او نیست، مواجه شود. این‌ها خطراتی است که موجب شده صاحب‌نظران ارتباطات، آموزش سواد رسانه‌ای را برای فعال‌سازی مخاطبان در برابر پیام‌های رسانه‌ای برای تمام سنین ضروری و لازم بدانند. اما قطعا روش‌های آموزش به هر رده سنی باید متفاوت و متنوع باشد.